Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AM.PM

Німецька компанія AM PM заснована у 2010 році. Ця молода торгова марка швидко завоювала вагоме місце на ринку сантехніки завдяки надійним інженерним рішенням та сучасному дизайну.

Ставка компанії на універсальність колекцій та виразний дизайн виявилася дуже вдалою. Сьогодні продукція бренду AM.PM є парадигмою стилю та якості.

Німецький виробник пропонує обширний асортимент порцелянової та запірної сантехніки, душових кабін, ванн та аксесуарів для ванної кімнати. Усе, що може знадобитися для сантехнічних потреб або кухні, представлено в асортименті компанії AM.PM.

Усі вироби від німецького бренду мають сертифікати якості, тож немає потреби хвилюватися щодо придбання підробки, яка може бути небезпечною для здоров'я чи недостатньо надійною.

Філософія компанії AM.PM грунтується на концепції створення виняткових продуктів для максимальної кількості людей.

При створенні німецького бренду діяли видатні інженери та дизайнери. Ергономіка, функціональність та емоційний дизайн – ці принципи лягли в основу філософії компанії AM.PM.

Фахівці, що стоять за AM.PM сантехнікою, є справжніми майстрами яскравих відчуттів, які викликають продукти бренду. Елегантні криві форм, включаючи живі образи, і зрозумілий функціонал - це інструменти, що допомагають встановити емоційний контакт із споживачем.

За десять років існування, компанія AM.PM здобула більше 77 престижних дизайнерських нагород. Один із продуктів компанії, змішувач Spirit V2.0, навіть виставлений у музеї Red Dot Design як візитна картка високого стилю та якості.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору