Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

CERIM

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Історія фабрики Cerim Ceramiche має свій початок у 1962 році, коли було засновано цей бренд у місті Фаєнца, Італія. З 1990 року він став частиною Florim Group.

На сьогоднішній день бренд Cerim виготовляє різні види продукції, такі як облицьовуюча керамічна плитка з білої глини та різний керамічний граніт. Річний обсяг виробництва перевищує 10 мільйонів квадратних метрів плитки.

Продукція бренду Cerim поєднує в собі високу якість, унікальний стиль та багаторічні традиції, а також відповідає сучасним дизайнерським тенденціям. Головним девізом діяльності Cerim Ceramiche є "синтез дизайну та технологій". Компанія приділяє велику увагу розробці інноваційних технологій та втіленню яскравих дизайнерських ідей в своїх колекціях керамічної плитки.

Продукція фабрики Cerim відповідає останнім тенденціям у світі керамічної моди. У її дизайнерських колекціях ви знайдете мотиви природи, різні тематичні варіації та імітацію натуральних матеріалів. Насичена палітра кольорів, ручна робота при створенні декоративних елементів (декотів) і різні формати дозволяють використовувати продукцію Cerim для різних інтер'єрних та архітектурних проектів.

Вироби Cerim піддаються особливій обробці, завдяки чому кожна плитка має однаковий розмір та ідеально гладку поверхню, що дозволяє укладати їх з мінімальними швами. Бренд гарантує високу якість своєї продукції, яка проходить лабораторні дослідження на відповідність технічним характеристикам. Cerim Ceramiche стала першою компанією, яка отримала Сертифікат UNI EN ISO 9001 у 2000 році для дизайну, виробництва та продажу керамічної плитки будь-якого виду.

Розгорнути
Вгору