Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

CIELO

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Бренд Cielo, італійський виробник ексклюзивної сантехніки, визнаний світовими споживачами. Незважаючи на те, що торгова марка Cielo Italia була заснована в 2007 році, її історія сягає коренів у 1800-ті роки, коли майстер Антоніо Корамузі вперше в Чивіта-Кастеллана почав створювати унікальну кераміку. По черзі це мистецтво було успадковано Алессіо Корамузі, який став генеральним директором компанії через дві століття.

Для команди Cielo, сантехніка це не просто товар, це філософія, яка поєднує в собі красу, функціональність і користь для людини. Виробки Cielo відзначаються:

1. Довговічність і надійність: Власна рецептура сантехнічного фарфору компанії має виняткові властивості, зокрема, волого- та брудовідштовхувальні. Всі ванни Cielo мають гідрофобне покриття, зберігають тепло і довго зберігають свій первісний вигляд.

2. Екологічна безпека: Компанія не використовує агресивні хімічні речовини у виробництві. Більшість продукції сертифікована з екологічних питань.

3. Збереження природних ресурсів: Унітази Cielo оснащені технологією world water respect, яка дозволяє заощаджувати до 50% води.

4. Видатний дизайн: Дизайнери компанії регулярно виграють призи на міжнародних конкурсах і забезпечують виробки Cielo стильним та сучасним дизайном.

Продукція бренду відноситься до преміум-сегмента сантехніки і активно використовується по всьому світу. Велика кількість чотиризіркових готелів використовують раковини, ванни, унітази та іншу сантехніку від Cielo. Компанія також виробляє аксесуари та меблі для ванни, і більшість їх продуктів представлені у дизайнерських колекціях, які отримали визнання на міжнародному рівні:

- Cielo Shui Comfort: Універсальна колекція від дизайнера Паоло Д'Арріджіо, яка поєднує в собі функціональність та природну м'якість.

- Cielo Era: Розроблена Лукою Сімарра, ця колекція об'єднує легкість і комфорт з акцентом на геометричних формах.

- Cielo Smile: Модульна колекція, що дозволяє створювати лаконічні та мінімалістичні візуальні композиції.

- Cielo Kyros: Серія, яка поєднує суворість та оригінальність від дизайнерів Адреа Парізіо та Джузеппе Пеззано, надихаючись сучасним італійським мистецтвом.

- Cielo Le Giare: Дизайнер Клаудіо Сільвестрін переосмислив концепцію яйця і стилізував під єдину форму всю сантехніку у цій серії.

Розгорнути
Вгору