Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

FLAMINIA

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Основана в 1954 році, італійська компанія Flaminia завоювала всесвітнє визнання як виробник ексклюзивної сантехніки та меблів для ванної кімнати. Основними видами продукції від Flaminia є ванни, різноманітні меблі для ванної кімнати та сантехнічні вироби, включаючи раковини, піссуари, унітази та біде. Усі ці вироби створюються за допомогою інноваційних виробничих систем та механізації різних виробничих процесів, таких як формування, глазурування, випалювання та інші. Це забезпечує контроль якості на кожному етапі виробництва. Найбільш технічно складні моделі піддаються ручній обробці для забезпечення максимально можливої якості.

На сьогоднішній день виробничі потужності Flaminia включають 5 фабрик у містах Вітербо, Чівіта-Кастеллана і Фабріка-ді-Рома, загальною площею 80 000 квадратних метрів. Усі сантехнічні вироби від Flaminia виготовляються зі спеціального фарфору та сантехнічного фаянсу - матеріалу, який має гладку та міцну поверхню, відмінні експлуатаційні характеристики, мінімально поглинає різноманітні запахи та бруд.

Колекції від Flaminia відрізняються оригінальністю та докладністю форм та ліній, оскільки їх створюють такі талановиті дизайнери, як Александр Дюрінгер, Стефано Розіні, Романо Адоліні, Фабіо Новембре та Патрік Норге. Ці майстри пропонують новий стильний та функціональний підхід до санфаянсових виробів. Меблі для ванної та елітна сантехніка від Flaminia дозволяють реалізувати будь-яке дизайнерське рішення для ванної кімнати.

Розгорнути
Вгору