Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

GEOTILES

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Один із найпопулярніших виробників оздоблювальних матеріалів із Іспанії - це виробник плитки Geotiles, який використовує екологічно чисту білу та червону глину, а також керамограніт для своєї продукції. Продукція цього іспанського бренду включає в себе плитку різних форм: квадратну, прямокутну та шестикутну, що відкриває безліч можливостей для її укладання.

У каталозі магазину Solid Ceramica представлені варіанти для оздоблення внутрішніх приміщень, таких як ванні кімнати, холи та кухні. Ці оздоблювальні матеріали можна використовувати як для підлоги, так і для стін. У їхньому розмаїтті легко підібрати плитку Geotiles улюбленого чи необхідного кольору (їх більше 15, включаючи оригінальні комбінації), стилю (від еклектики до монотонних рішень і традиційних патернів) та декору (це може бути стриманий геометричний візерунок, цікавий орнамент або імітація цегли). 

Приймаючи рішення купити плитку Geotiles, варто звернути увагу на цікаві імітації, декоративні орнаменти, а також уважно вибирати тип поверхні, оскільки це великою мірою впливає на якість оздоблювального матеріалу. Для більшої впевненості в правильності вашого вибору можна ознайомитися з відгуками інших покупців або звернутися з питаннями до менеджера компанії Solid Ceramica.

Розгорнути
Вгору