Як створюється проект?

1. Виберіть плитку з нашого каталогу та повідомте нам, що ви хочете замовити 3D-візуалізацію. Наш дизайнер створить модель приміщення з урахуванням його реальних розмірів і розташує сантехніку відповідно до ваших побажань (ванна, душ, унітаз, біде), забезпечуючи її оптимальне розміщення ванної кімнати.

2. Далі відбувається розміщення обраної вами плитки. Плитка в програмі розміщується в реальних розмірах, що дозволяє вам побачити, як вона виглядатиме на стінах і як краще її розмістити для кращого вигляду і економії матеріалу. Якщо в колекції є декоративна плитка (хвиляста, з малюнками, фризами тощо), дизайнер запропонує варіанти її розташування на стінах, щоб вона гарно виглядала і не перекривалася меблями.

3. Ми розглядаємо два варіанти розміщення плитки з однієї колекції для вас. Додаткові зміни у розміщенні обговорюються за вашими побажаннями. Якщо ви вирішите повністю змінити плитку у проекті, це буде додатково оплачуватися, оскільки потрібен перерахунок і розробка нових варіантів розміщення.

4. Ви отримуєте зображення дизайну у зручний спосіб (Viber, Telegram, E-mail), і ви маєте можливість внести корективи після перегляду.

5. Після узгодження розміщення сантехніки та плитки, ми розраховуємо потрібну кількість плитки з мінімальними відходами.

Для створення дизайн-проекту нам потрібна інформація про обрану вами плитку та розміри приміщення:

- Розміри приміщення (ширина, довжина, висота).
- Розміри дверей (висота, ширина) та відстань від кута стіни до дверей.
- Розміри вікна (висота, ширина, глибина віконного відкосу) та відстань від кута до вікна.
- Відстані до всіх сантехнічних виводів.
- Розміри всіх додаткових конструкцій, ніш, скосів, коробів.

Терміни виконання проекту становлять 1-2 дні, в залежності від складності та завантаженості робіт.

Чи робимо ми візуалізацію інших приміщень і фасадів?

Ми можемо створити 3D-візуалізацію для інших приміщень, включаючи кухонний фартух (без меблів) та підлогу, де ми визначимо оптимальний спосіб розміщення плитки. Ми також готові візуалізувати, як плитка виглядатиме в громадських приміщеннях. Наша команда завжди готова допомогти вам з цими завданнями. Звертайтеся до нас і ми з радістю вам допоможемо!