Варіанти панно з керамічної плитки 

По-перше, розгляньмо, що таке панно. Це частина стіни, підлоги чи стелі, яка прикрашена малюнком або орнаментом. Малюнок може бути нанесений безпосередньо на поверхню або використаний розмальований холст без рами і каркасу - це також панно. Але коли ви використовуєте керамічну плитку, панно на стіні набуває об'єму і стає невід'ємною частиною дизайну вашого житла.

На плитці вже давно не малюють руками. Візерунок наносять за допомогою лазерного принтера - спочатку на папір, потім прикладають до плитки та нагрівають. При температурі до 800 градусів папір вигорає, а зображення залишається на поверхні.

Залежно від конфігурації плитки, панно може бути:

1. Одноплиткові. Це найпростіший спосіб створити керамічне панно на стіну або підлогу. Один великий малюнок на одній плитці - це вже готова декорація для стіни або підлоги, але часто її поєднують з іншими плитками меншого розміру.

2. З декількох плиток. Зазвичай це плитки з орнаментом, який можна складати в єдиний малюнок у різних комбінаціях. Такі панно можна створювати будь-якого розміру - в залежності від площі поверхні та ваших побажань. Часто такі панно використовують на підлозі з керамічної плитки.

3. Композиції. Це цілі малюнки, що складаються з кількох плиток, як пазли. Композиція - це готовий декор, такий же як і одноплиткове панно. Але завдяки розділенню на різні плитки вона може мати більший розмір і краще виглядає на великих стінах.

4. Мозаїчні панно. Мозаїка - це укладання зображення з малих плиток, іноді з плиток неправильної форми, різних форм або розмірів. На практиці такий дизайн виглядає неймовірно красиво.

 

Особливість мозаїчного панно

Мозаїчні панно вимагають дійсно творчого підходу. Це справжнє мистецтво, і результат залежить від дизайнера і майстра. Мозаїчні панно можна вкладати на будь-якій рівній та підготовленій поверхні. Вони часто зустрічаються в:

- Кухонних панелях. Зазвичай це щось ненав'язливе, не дуже велике, одноплиткове або з орнаментом. Часто в

икористовується на фартусі.

- Панелях з керамічної плитки у вітальні чи спальні. Тут можна дати волю фантазії та вибрати композиційні панно на стіні чи підлозі.

- Панелях з плитки у ванній. У ванній кімнаті плитка є найпопулярнішим матеріалом, і ви маєте безліч варіантів щодо місця та виду панно. Варто бути обережними з розмірами, чим менше приміщення, тим менше площа малюнка йому підходить.

Колір панно також залежить від місця розташування. Наприклад, кухня підходить для відтінків коричневого та червоного, які збуджують апетит. У холі краще використовувати нейтральні або спокійні відтінки. Ванна кімната - ідеальне місце для білого та відтінків синього з зеленим.

Панно з керамічної плитки у ванну: нюанси

Панно найчастіше використовується в ванній кімнаті. Проте, щоб воно виглядало дійсно ефектно, слід дотримуватися декількох правил.

1. Пам'ятайте про розміри. У невеликій ванній краще встановити одноплиткове панно або трохи орнаменту. Великі композиції залиште для великих приміщень. Головне, щоб ніщо не перекривало цілісний малюнок.

2. Мозаїка - надійний варіант, особливо для підлоги. Вона має перевагу у тому, що розмір мозаїки залежить від вас, і вона виглядає дуже органічно на підлозі.

3. Розгляньте кольорову палітру панно. Використовуючи плитку різних відтінків одного-двох кольорів, ви можете покрити мозаїкою всю стіну. Чим світліші кольори має плитка панно в ванній, тим вона може бути більшою.

Крім мозаїки, в ванній кімнаті дуже популярні фотопанно і дзеркальні панно. Дзеркальні панно особливо виглядають вишукано.

 

Дзеркальне панно, як ще один спосіб оформити ванну

Великі дзеркала часто використовуються для візуального збільшення простору ванної кімнати. А дзеркальна плитка фактично дозволяє створити ваше дзеркало розміром та формою за вашими побажаннями. Панно з дзеркальної плитки додає ванній кімнаті елегантності. Її також можна використовувати частково на підлозі.

Дзеркальні елементи на мозаїковій підлозі нададуть їй блиску та глибини. Така плитка може бути різних розмірів, наприклад, 30х30 см і навіть більше. Один недолік такого панно - це висока вимогливість до догляду. На ньому видно всі висохлі краплі води та відбитки пальців.

Критерії вибору плитки панно

Керамічну плитку для панно ванної кімнати або будь-якої іншої кімнати слід вибирати за розміром і кольором. Крім того, важливо враховувати бренд.

1. Виробники. Не всі виробники пропонують плитку для панно, але такі бренди, як Котто Кераміка, Paradyz і Cersanit, пропонують багато варіантів. Ви також можете знай

ти гарний вибір від польського виробника Opoczno.

2. Розмір. Для великих кімнат будь-яке панно підійде, але в невеликих приміщеннях варто бути обережними і можливо обійтися лише двома або трьома плитками.

3. Колір. Кольорова гама повинна відповідати загальному стилю приміщення. Пам'ятайте, що панно має бути насиченішим за основну плитку, і чим менше площа, тим світліші відтінки слід вибирати.

Якщо ви шукаєте плитку панно, ви можете знайти її в нашому інтернет-магазині Лео Кераміка. Ми співпрацюємо з найкращими брендами, які мають відмінні відгуки. Ми пропонуємо доступні ціни на всю продукцію і часто надаємо знижки, що робить ціни ще більш привабливими. Ми також можемо забезпечити доставку товару в будь-яке місто України.